Kalendář akcí
2023
25.3.2023 - Jarní barelové závody - Frenštát p. R.
1.4.2023 - Velikonoční vajíčko - Frenštát
15.4.2023 - Přátelské voltižní závody - Tlumačov
22.4.2023 - Paravoltiž Hostěnice - Brno
13.5.2023 - Voltižní závody Silesia Strahovice - Frenštát
3.6.2023 - OM Prahy - voltiž
4.6.2023 - OM Prahy - paravoltiž
24.6.2023 - OM voltiž Frenštát
14.7.2023 - Letní barelové závody Trojanovice - paravoltiž
4.8.2023 - Podmitrov - paravoltiž
25.8.2023 - Hostěnice - paravoltiž
2.9.2023 - Voltižní závody Chomutov
9.9.2023 - Finále paravoltižního finále - Drásov
15.- 17.9.2023 - MČR Tlumačov - voltiž
23.- 24.9.2023 - MČR Orion Praha - paravoltiž
27.4. - 30.4.2023 - CVI Kaposvar (HUN)
15.6. - 18.6.2023 - CVI Šamorín (SVK)
24.7. - 30.7.2023 - SVEA Voltige FLYINGE SWEDEN (SWE)
2022
2.4. - Barelové paravoltižní závody Frenštát p. R.
9.4. - Velikonoční vajíčko Frenštát p. R. - voltiž
23.4. - Paravoltiž Hostěnice
23.4. - Tlumačov - voltiž
7.5. - Orion Praha - voltiž
8.5. - Orion Praha - paravoltiž
20.-22.5.- Kaposvar (HUN)- Mezinárodní závody
4.6.- JK Silesia Strahovice - voltiž (SK Sportino Mladecko)
9.-12.6.- Šamorín (SVK) - Mezinárodní závody
25.6. OM Frenštát p. R. - voltiž
15.7. - Hobby paravoltiž Trojanovice
5.8. - Paravoltiž Podmitrov
3.9. - Chomutov - voltiž
10.9. - Paravoltiž Drásov
16.- 18.9. - MČR Frenštát p. R. - voltiž
1. - 2.10. - MČR paravoltiž Brno
2021
10.4. - Velikonoční vajíčko Frenštát p. R.
24.4. - Paravoltiž Hostěnice
22.- 23.5. - Orion Praha + Paravoltiž
5.6. - Frenštát
19.6. - Frenštát (pořádá to Albertovec)
10.7. - Tlumačov
4.9. - Chomutov - finále VP
11.9. - finále Českého paravoltižního poháru - Drásov
17.9. - MČR Frenštát
3.10. - MČR Para Brno
Kalendář ještě není úplný, chybí paravoltižní závody a SCM.
2020
11.-12.1. 2020 - SCM
1.-2.2.2020 - SCM
29.2.-1.3.2020 - SCM
28.-29.3.2020 - SCM (pokud vyjdou peníze)
7.-8.3.2020- II. Duhové barelové voltižní a paravoltižní závody
21.3.2020 - Paravoltiž Počin barel
4.4.2020 - Paravoltiž Všetice
25.4.2020 - Tlumačov (také Paravoltiž Hostěnice)
16.-17.5.2020 - Orion Praha (voltiž i paravoltiž)
13.6.2020 - OM Praha
20.6.2020 - OM Albertovec
31.7.2020 - OM JMO Epona Brno Paravoltiž
5.9.2020 - Chomutov
12.9.2020 - Paravoltiž Lucky Drásov
18.-20.9.2020 - MČR Tlumačov
3.-4.10.2020 - Paravoltiž MČR Praha
2019
29.6. - Vělopolská podkůvka - vystoupení
2.8. - Paravoltižní závody Podmitrov
31.8. - Vystoupení v Třinci
14.9.- OM Albertovec
19.- 22.9. - MČR Frenštát
28.9. - Čtyřmezník - vystoupení
4.- 6.10. - MČR Paravoltiž Brno
2018
24.3. - Lysá n. Labem
7.4. - Všetice - Paravoltiž
14.4. - Albertovec - Velikonoční vajíčko
21.4. - Hostěnice - Paravoltiž
28.4. - Tlumačov
19.-20.5. - Orion Praha + Paravoltiž
26.5. - Třinec - vystoupení pro veřejnost + vožení na koni
31.5.- 3.6. - CVI Frenštát p. R.
14.- 17.6. - CVI Pezinok
23.6. - Chomutov
6.-7.7. - MČR Albertovec
4.8. - Podmitrov - Paravoltiž
1.9. - OM Frenštát p. R.
8.9. - Ambra - Měřín - Paravoltiž
11.-23.9. - WEG
6.10. - MČR Brno - Paravoltiž
13.10. - Finále Voltižního poháru - Frenštát p. R.
2017
První závody nás čekají v Albertovci a to dne 8.4.2017
Výsledky v roce 2016
Letos jsme závodili s úplně novou Skupinou D, tedy složení této skupiny bylo úplně jiné než v minulých letech. Závodily tedy tyto cvičenky: Erika Marcinová, Jana Žilinská, Ema Stradějová, Michaela Ociepková, Aneta Santarius a Agnes Nogová.
V kategorii Jednotlivci D nás velice dobře reprezentovali cvičenci: Michaela Pachotová, Anna Ciecialová a Michael Fukala.
Nezahálely ani naše dvě paravoltižní cvičenky - Mariana Fukalová a Petra Kuchariková.
Děti cvičily na koni Hasan 3 a v lonžování se střídaly Katka a Karolína.
2.4.2016- Tlumačov - Skupina D 2.místo, Michaela Pachotová (Jednotlivec D) - 3.místo
16.4.2016- Albertovec - Skupina D 2.místo, Jednotlivci D - Michaela Pachotová 2.místo, Anna Ciecialová 3.místo, Michael Fukala 5.místo
7.-8.5.2016- Praha - Skupina D 3.místo, Jednotlivci D -
Paravoltiž - Mariana Fukalová 3.místo, Petra Kuchariková 4.místo
28.5.2016 - Oblastní mistrovství ve Frenštátě -
Plán akcí v roce 2016
23.-24.1. Pracovní seminář sekce paravoltiže ČHS Radíkov u Olomouce
19.3. APA VČAS - Šternberk (barelové závody) - paravoltiž
23.4. EPONA Brno - Hostěnice - paravoltiž
7.5. TJ Orion Praha - Braník - paravoltiž
11.6. Počin Praha - Dolní Počernice - paravoltiž
17.- 23.7. Soustředění paravoltiže EPONA Brno + JK FANY Hostěnice – Podmitrov - paravoltiž
23.7. M-JMO - EPONA Brno + JK FANY Hostěnice – Podmitrov - paravoltiž
17.9. APA VČAS - Horka nad Moravou - paravoltiž
1.-2.10. MČR - JK FANY Hostěnice + EPONA Brno - VFÚ Brno - paravoltiž
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Výsledky v roce 2015
Voltiž
Kategorie Dvojic – Julia Ježovičová a Anna Jonsztová
1. Frenštát p. Radhoštěm (Velikonoční vajíčko) 28.3.2015 - 1. místo
Kategorie skupiny D (děti)
Tým dětí ve složení Anna Ciencialová, Jan Ježowicz, Alexandra Krejčí, Michaela Pachotová, Erika Marcinová, Aneta Santarius se účastnilo závodů s výsledky:
2. Albertovec (Kvalifikační závody na MČR) - 11.4.2015 -1. místo
3. Tlumačov (Kvalifikační závody na MČR) - 25.4.2015 -1. místo
4. Chomutov (Kvalifikační závody na MČR) - 2.5.2015 -1. místo
5. Praha (Kvalifikační závody na MČR) - 23.5.2015 - 1. místo,
6. Praha (Kvalifikační závody na MČR) - 24.5.2015 - 4. místo v paravoltiži - Mariana Fukalová
Tým dětí ve složení Anna Ciencialová, Alexandra Krejčí, Michaela Pachotová, Erika Marcinová, Aneta Santarius a Agnes Nogová se účastnil závodů:
6. Chotěbuz (Oblastní mistrovství) - 29.8.2015 - 1.místo
7. Brno (Kvalifikační závody na MČR) - 12.9.2015 - 2.místo
Paravoltiž
Mistrovství České republiky, Brno – 3. místo (cvičenka Mariana Fukalová)
Za rok 2014 máme sedm startů a sedm vítězství včetně vítězství na Oblastním mistrovství ve Frenštátě se Skupinou D (složení viz. 1.) a dále 1., 2. a 3. místo v kategorii Jednotlivci děti na témže Oblastním mistrovství. V jednotlivcích Děti excelovala Julia Ježowiczová - 7 startů a 7 vítězství. Jsme držiteli Voltižního poháru za rok 2014 a letos nám bude patřit také, tímto se Skupinou D.