Kalendář akcí

2017

První závody v letošním roce nás čekají v Albertovci a to dne 8.4.2017

 

Výsledky v roce 2016

Letos jsme závodili s úplně novou Skupinou D, tedy složení této skupiny bylo úplně jiné než v minulých letech. Závodily tedy tyto cvičenky: Erika Marcinová, Jana Žilinská, Ema Stradějová, Michaela Ociepková, Aneta Santarius a Agnes Nogová.

V kategorii Jednotlivci D nás velice dobře reprezentovali cvičenci: Michaela Pachotová, Anna Ciecialová a Michael Fukala.

Nezahálely ani naše dvě paravoltižní cvičenky - Mariana Fukalová a Petra Kuchariková.

Děti cvičily na koni Hasan 3 a v lonžování se střídaly Katka a Karolína.

2.4.2016- Tlumačov - Skupina D 2.místo, Michaela Pachotová (Jednotlivec D) - 3.místo

16.4.2016- Albertovec - Skupina D 2.místo, Jednotlivci D - Michaela Pachotová 2.místo, Anna Ciecialová 3.místo, Michael Fukala 5.místo

7.-8.5.2016- Praha - Skupina D 3.místo, Jednotlivci D -

                              Paravoltiž - Mariana Fukalová 3.místo, Petra Kuchariková 4.místo

28.5.2016 - Oblastní mistrovství ve Frenštátě - 

 

 

Plán akcí v roce 2016

 

23.-24.1.   Pracovní seminář sekce paravoltiže ČHS Radíkov u Olomouce  

19.3.          APA VČAS - Šternberk (barelové závody) - paravoltiž

23.4.          EPONA Brno - Hostěnice - paravoltiž

7.5.            TJ Orion Praha - Braník - paravoltiž

11.6.          Počin Praha - Dolní Počernice - paravoltiž

17.- 23.7.    Soustředění paravoltiže EPONA Brno + JK FANY Hostěnice – Podmitrov - paravoltiž

23.7.          M-JMO - EPONA Brno + JK FANY Hostěnice – Podmitrov - paravoltiž

17.9.          APA VČAS - Horka nad Moravou - paravoltiž

1.-2.10.      MČR - JK FANY Hostěnice + EPONA Brno - VFÚ Brno - paravoltiž

 

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Výsledky v roce 2015

 

Voltiž

Kategorie Dvojic – Julia Ježovičová a Anna Jonsztová

1. Frenštát p. Radhoštěm (Velikonoční vajíčko) 28.3.2015 - 1. místo

 

Kategorie skupiny D (děti)

Tým dětí ve složení Anna Ciencialová, Jan Ježowicz, Alexandra Krejčí, Michaela Pachotová, Erika Marcinová, Aneta Santarius se účastnilo závodů s výsledky:

2. Albertovec (Kvalifikační závody na MČR)  - 11.4.2015 -1. místo 

3. Tlumačov (Kvalifikační závody na MČR) - 25.4.2015 -1. místo

4. Chomutov (Kvalifikační závody na MČR) - 2.5.2015 -1. místo

5. Praha (Kvalifikační závody na MČR) - 23.5.2015 - 1. místo,

6. Praha (Kvalifikační závody na MČR) - 24.5.2015 - 4. místo v paravoltiži - Mariana Fukalová

 

Tým dětí ve složení  Anna Ciencialová, Alexandra Krejčí, Michaela Pachotová, Erika Marcinová, Aneta Santarius a Agnes Nogová se účastnil závodů:

6. Chotěbuz (Oblastní mistrovství) - 29.8.2015 - 1.místo 

7. Brno (Kvalifikační závody na MČR) - 12.9.2015 - 2.místo 

 

Paravoltiž

Mistrovství České republiky, Brno – 3. místo (cvičenka Mariana Fukalová)

 

Za rok 2014 máme sedm startů a sedm vítězství včetně vítězství na Oblastním mistrovství ve Frenštátě se Skupinou D (složení viz. 1.) a dále 1., 2. a 3. místo v kategorii Jednotlivci děti na témže Oblastním mistrovství. V jednotlivcích Děti excelovala Julia Ježowiczová - 7 startů a 7 vítězství. Jsme držiteli Voltižního poháru za rok 2014 a letos nám bude patřit také, tímto se Skupinou D.